Ballina Argëtim Jetë & Stil Berberi që stilon flokët duke i vënë zjarr (VIDEO)

Berberi që stilon flokët duke i vënë zjarr (VIDEO)

Ky berber indian e ka gjetur një mënyrë të re dhe interesante për të prerë flokë.

Nga pamjet e xhiruara brenda sallonit shihet se si flokëve të klientëve ata i hedhin një pluhur dhe lëng të ndezshëm, para se të kalojnë tek çakmak dhe flaka.

Për më shumë, ndiqeni videon e mëposhtme:/SN/

Artikulli paraprakANALIZA: Ç’ndodhi në tregje? Ja tërmetet e fundit të ekonomisë globale
Artikulli tjetër60-vjeçarja që jeton me 5 krokodilë