Ballina Argëtim Cilët janë më të mirë në shtrat, grekët apo shqiptarët, kështu përgjigjet...

Cilët janë më të mirë në shtrat, grekët apo shqiptarët, kështu përgjigjet Anxhela Peristeri (VIDEO)

Së fundmi Anxhela Peristeri ka qenë e ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” ku i është dashur ti përgjigjet disa pyetjeve disi të sikletshme.

Ashtu siç ka treguar edhe vetë Anxhela ajo ka jetuar për disa vite në Greqi një nga pyetje që iu drejtua këngëtares ishte se cilët janë më të mirë në shtrat meshkujt shqiptarë apo meshkujt grekë.

E bindur dhe pa dyshime Anxhela Peristeri është përgjigjur menjëherë: “Qyqja ,po shqiptarët mi!, u shpreh këngëtarja gjatë lojës.

Artikulli paraprakPagoi taksën një herë, i donte nazistët, ishte një alkoolik: Njeriu që shkroi “Bibla IKEA” dhe kontrolloi gjithçka deri në vdekje
Artikulli tjetërRyan Pirce dhe Andrew Miller përdorin mbetjet nukleare për krijimin e valutave të sigurta digjitale