Ballina Argëtim Showbiz Dakota i xhiroi të gjitha skenat e seksit në një ditë (Video)

Dakota i xhiroi të gjitha skenat e seksit në një ditë (Video)

Dakota Johnson ishte e ftuar në emisionin Late Night with Seth Meyers dhe tregoi se si u ishte dashur t’i filmonin skenat e të dy filmave (Fifty Shades Darker dhe Fifty Shades Freed) në të njëjtën kohë.

“Ishte pak e vështirë sepse na duhej që të shkonim para dhe pas, natyrisht, në mes të dy filmave, sepse disa prej lokacioneve ishin të njëjta. Disi i bëmë të gjitha skenat e seksit në të njëjtën kohë”, deklaroi aktorja, transmeton Klan Kosova.

Artikulli paraprakDiona Fona publikon këngë të re (Video)
Artikulli tjetërDy femrat kapen teksa bëjnë magji para një shtëpie në Prizren, pronari publikon pamjet (VIDEO)