Ballina Argëtim Kuriozitete E pazakontë, zogu lind me 4 këmbë (VIDEO)

E pazakontë, zogu lind me 4 këmbë (VIDEO)

Një zog me katër këmbë është zbuluar në një zonë ruare në Indi.

Zogu i rrallë është në pronësi të Javed Ali.

Ai thotë se krijesa e pazakontë ka shkaktuar shumë kuriozitet në komunitetin lokal  dhe shumë njerëz vijnë për ta parë.

Madje disa prej tyre janë përpjekur ta blejnë siç thotë ai për një shumë prej 55.30 paund. (TemA)

Artikulli paraprakKriza mësim-edukim
Artikulli tjetërPas këtij lajmi do hani vetëm bizele