Ballina Argëtim Showbiz Eneida Tarifa flet për ndarjen: Këta të futen në të mbathura, ndjehem...

Eneida Tarifa flet për ndarjen: Këta të futen në të mbathura, ndjehem e fyer

Një nga lajme që u përfol gjatë në media ishte dhe ndarja e këngëtares Eneida Tarifa nga partneri i saj Erion Zaloshnja, me të cilin i bashkonin vite të tëra bashkëjetese.

E ftuar sot në ‘Pop Culture’ këngëtarja është munduar të anashkaloje këtë temë, por nuk harroi të theksonte se me historinë e saj ishte abuzuar.

Si një prej këngëtareve më të mira të skenës shqiptare dhe një publik që e do nuk mund të shmangej interesi ndaj jetës së saj.

Dashur pa dashur Eneda pranoi ndarjen pasi historisë së saj të dashurisë iu referua në të shkuarën.

“Këta të prekin familjen, gjërat më të shtrenjta, pjesë të jetës dhe historisë tënde, të futen në të mbathura. Historia ime ishte e qetë, shumë e bukur, shumë interesante. Ndihem e fyer për këtë fakt, që njerëzit mundohen të hedhin baltë.”-është shprehur këngëtarja.

@tn.lajmelokale
@tetovanews