Ballina Aktualitet Sociale Familja katër anëtarëshe jeton në kushte të rënda (VIDEO)

Familja katër anëtarëshe jeton në kushte të rënda (VIDEO)

Një familje katër anëtarëshe nga Prishtinë jeton në kushte të rënda ekonomike, njofton Klan Kosova.

Për me tepër, dy nga anëtarët kanë probleme shëndetësore, ndërsa që janë të detyruar ta lirojnë edhe dhomën e vetme në të cilën jetojnë e e cila nuk i plotëson as kushtet minimale për jetesë.

Kronikë nga Rejhane Selimi

Artikulli paraprakSi deshën ta vrasin Arkanin para Cecës: Vendimi që i kushtoi me jetë
Artikulli tjetërPrezantohen zyrtarisht Samsung Galaxy S9 dhe S9+ (VIDEO)