Ballina Teknologji Ky është programi “spiun” që tregon çdo sekret të fshehur në Instagram

Ky është programi “spiun” që tregon çdo sekret të fshehur në Instagram

Gjithmonë na vjen inat kur kemi dikë Follow në Instagram dhe ata na kanë bërë Unfollow pa e kuptuar.

Por duket se ekziston një program spiun i cili do t’ju tregojë gjithçka që deri më sot ka qenë një sekret që ju ka gërryer nga brenda prej kuriozitetit, raporton tesheshi.

Aplikacioni “InstantReport: Followers Stats” zbulon çdo sekret të ndjekësve tuaj në Instagram: kush ju ka bllokuar, kush ju ka bërë unfollow, kush ju admiron në mënyrë sekrete dhe më shumë se kaq madje.

Kushdo që ka një Apple mund thjesht ta shkarkojë në Apple Storyn e tij.

@tn.lajmelokale
@tetovanews