Ballina Argëtim Showbiz Publikohet ‘Harrom’ nga NRG Band! (VIDEO)

Publikohet ‘Harrom’ nga NRG Band! (VIDEO)

Grupi NRG Band kanë publikuar projektin e tyre më të ri, shkruan Gazeta Blic.

Kënga titullohet ‘Harrom’, tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë Estoo ndërsa për videoklipin është përkujdesur Pro Video.

Kënga ka të bëjë me dashuri ku në klip shihet Besniku nën shoqërimin e një vajze. Pritet që edhe ky projekt të pëlqehet nga publiku.

Këngën e gjeni në kanalin zyrtar Youtube. /GazetaBlic

@tn.lajmelokale
@tetovanews