Ballina Argëtim Rita Ora e Liam Payne performojnë “For You” te Jimmy Fallon (VIDEO)

Rita Ora e Liam Payne performojnë “For You” te Jimmy Fallon (VIDEO)

Rita Ora e Liam Payne ishin mysafirë në emisionin e fundit të Jimmy Fallonit “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Ata performuan këngën e tyre “For You”, që është kolona zanore e “Fifty Shades Freed”.

“Mysafirët Liam Payne dhe Rita Ora performojnë për herë të parë duetin e tyre ‘For You’ para audiencës së Tonight Show”, thuhet në përshkrimin e performancës së tyre nga ky shou televiziv.

@tn.lajmelokale
@tetovanews