Ballina Argëtim Video: ‘Hajde ma merr në g*jë, të q*fsha…”, trajneri shqiptar lë nam...

Video: ‘Hajde ma merr në g*jë, të q*fsha…”, trajneri shqiptar lë nam gjatë intervistës live

Futbolli në Kosovë gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Gjatë një interviste të drejtpërdrejtë për Supersport ndodh ajo që nuk e priste askush.

Trajneri i Feronikelit, Ismet Munishi shan dhe ofendon me fjalor të pisët dikë nga shkallët e stadiumit.

Për më tepër ndiq videon:

@tn.lajmelokale
@tetovanews