Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: Mrekullia e shekullit XXI, hidhet nga kati i 24-ët dhe shpëton

VIDEO: Mrekullia e shekullit XXI, hidhet nga kati i 24-ët dhe shpëton

Një person është hedhur nga kati i 24-të i një ndërtese dhe ka shpëtuar.

Mrekullia ka ndodhur në Stokholm.

I riu, i cili ka mbetur anonim është hedhur nga tarraca e një kulle 75 metra të lartë, por për fatin e tij të keq parashuta nuk iu hap duke bërë që djaloshi të përplasej me asfaltin.

Për habinë e të gjithëve ai arriti të shpëtonte me disa plagë të vogla dhe shembje, por është jashtë rrezikut për jetën.

o.j/dita

@tn.lajmelokale
@tetovanews