Ballina Argëtim Jetë & Stil Brad Pitt rikthehet me ish bashkëshorten?

Brad Pitt rikthehet me ish bashkëshorten?

Vetëm pak javë më parë ajo shokoi fansat me lajmin e ndarjes nga bashkëshorti i saj Justin Theroux, dhe duket se për këtë ka pasur një arsye të fortë.

Arsyeja mesa duket është Brad Pitt, ish bashkëshorti i saj, me të cilin Jennifer Aniston ka nisur të takohet sërish, por këtë herë në fshehtësi.

Jennifer dhe Brad kanë qenë të martuar për 5 vite, por ata u ndanë pas filmit “Z. and Znj.Smith”, ku Brad u takua dhe u dashurua me Angelina Jolie, me të cilën u divorcua disa kohë më parë.

Burimet pranë “STAR” zbulojnë se ndjenjat e dashurisë midis Jenifer dhe Brad nuk janë shuar dhe për këtë po mendojnë ti japin një tjetër shans njëri-tjetrit.