Ballina Argëtim Kuriozitete E pabesueshme/ Ja çfarë del kur kërkoni Lazaratin në ‘Google Maps’

E pabesueshme/ Ja çfarë del kur kërkoni Lazaratin në ‘Google Maps’

Keni provuar të kërkoni ndonjëherë në Google Maps për Lazaratin?

Nëse provoni të bëni një kërkim në internet do të shikoni se do të dalin disa destinacione si “Shesim barin më të mirë”, “Kafe dhe hashash”, “Shesim bar” apo edhe “Hashashi dhe Jeta”.

Nëse kërkon të depërtosh edhe më në thellësi të hartës, mund të hasësh në pika të tjera kyçe, ku ndër të tjera mund të identifikosh edhe “Shkollën e Kultivimit të Hashashit”./sn/

@tn.lajmelokale
@tetovanews