Ballina Argëtim Kuriozitete Ja pse zhduket gjithçka në Trekëndëshin e Bermudës

Ja pse zhduket gjithçka në Trekëndëshin e Bermudës

Një teori e çuditshme shpjegon se një piramidë gjigante kristali, gjendet 2000 metra poshtë Trekëndëshit të Bermudës.

Teoria thotë se shkencëtarët e zbuluan strukturën misterioze në vitin 2012, duke përdorur teknologji të panjohur për shkencën moderne.

Shkencëtarët besojnë se piramida e kristaltë është shkaktarja për zhdukjen e shumë avionëve dhe anijeve në zonën e Trekëndëshit të Bermudës./sn/

Artikulli paraprakZbulohet sekreti i skeletit alien të gjetur në shkretëtirën e Kilit
Artikulli tjetërJa çfarë iu ndodh në organizëm nëse pini çdo ditë çajin…