Ballina Aktualitet Kosovë Kurti prezanton alternativën e VV-së për dialogun Kosovë – Serbi

Kurti prezanton alternativën e VV-së për dialogun Kosovë – Serbi

Instituti Demokratik i Kosovës (KDI) sot organizon tryezën “Alternativa e Vetëvendosjes për Dialogun Kosovë – Serbi”.

Diskutimi do të zhvillohet me kryetarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, përfaqësuesit e partive politike, përfaqësuesit diplomatik, të shoqërisë civile dhe medias./kk/

@tn.lajmelokale
@tetovanews