Ballina Argëtim Jetë & Stil Miss Universe konfirmon ndarjen nga i dashuri

Miss Universe konfirmon ndarjen nga i dashuri

Lidhja mes Olivia Culpo dhe Danny Amendola ka marrë fund zyrtarisht.

Javën e kaluar, fansat spekuluar se Miss Universe 2012 dhe lojtari i NFL u ndanë pas më shumë se dy vjetësh së bashku, pasi vunë re se ata nuk po e ndiqnin njëri-tjetrin në Instagram.

Tani, Culpo ka thyer heshtjen e saj duke folur për Acces Hollywood, ku edhe e konfirmoi ndarjen e saj nga i dashuri.

“Ne jemi të thyer tani, dhe është akoma e freskët për mua. Nuk ndjehem mirë që flasim për këtë”, tha ajo./sn/