Ballina Aktualitet Lajme ClickPlus/Në studio: Bilall Kasami, kryetar i Lëvizjes Besa (VIDEO+LIVE)

ClickPlus/Në studio: Bilall Kasami, kryetar i Lëvizjes Besa (VIDEO+LIVE)

ClickPlus/Në studio: Bilall Kasami, kryetar i Lëvizjes Besa

Artikulli paraprakPërse të rinjve zviceranë u pëlqen të përdorin shprehje në gjuhën shqipe?
Artikulli tjetërShkup: Të enjten protestohet për rastin e Almir Aliut, kur pritet vizita nga Hahn dhe Mogerini