Ballina Aktualitet Lajme Fatime Fetai shpërthen për rastin “Monstra”, ja çka e nervozoi?!

Fatime Fetai shpërthen për rastin “Monstra”, ja çka e nervozoi?!

Prokurorja Fatime Fetai kërkoi prova shtesë si argument se ai është vërtetë i sëmurë Fejzi Aziri, raporton Tv SHENJA.

Fatime Fetai tha se kjo lëndë është shumë serioze dhe rigjykimi i rastit Monstra duhet të ketë prioritet.

“Mendova se sot do të fillojmë me lëndën dhe ky gjest më duket shumë joserioz”, i tha Fetai mbrojtjes.

Gjykatësi e pyeti Fetain nëse kanë pasur kohë të analizojnë procesin dhe ai ishte e bindur se ata janë tejet të gatshëm për gjykim. Edhe gjykatësi Ognen Stavrev tha se ai ka pritur që sot të nisë gjykimi pasi dëshiron që të dalë e vërteta.

@tn.lajmelokale
@tetovanews