Ballina Aktualitet Lajme Fjalët e Fetaut nga burgu në njëvjetorin e 27 prillit: Ndjehem krenar...

Fjalët e Fetaut nga burgu në njëvjetorin e 27 prillit: Ndjehem krenar dhe ballëlartë!

Në një vjetorin e 27 prillit të përgjakshëm, shpëtimtari i Zijadin Selës, Feta Halimi, i është drejtuar opinionit nga burgu përmes djalit të tij.

“I faleminderohem Zotit që mbetëm gjallë atë natë dhe që më dha forc ta kryej një vepër të tillë.!
Nuk pendohem për asgjë që kam bërë atë Natë të kobshme të 27 Prillit, por ndjehem krenar dhe ballin Lartë”, janë fjalët e Fetaut që i percjell për opinion djali i tij nga vizita e fundit qe ju bë dje.

Artikulli paraprakKroacia ka nevojë për 20 mijë punëtorë
Artikulli tjetërE jashtëzakonshme: Në Restelicë të Kosovës bora ka arritur trashësinë 4 metra (VIDEO)