Ballina Aktualitet Lajme JA KUSH JANË PERSONAT E ARRESTUAR NË REÇICË

JA KUSH JANË PERSONAT E ARRESTUAR NË REÇICË

Arrestohen dy persona për vrasjen në Reçicë. Sipas informatave policore janë arrestuar personat me iniciale B.R. nga Kumanova dhe L.B. shtetas i Shqipërisë.

Vrasja ndodhi pas orës 19, ku ka mbetur i vrarë N.R. nga Kumanova./TetovaSot

Artikulli paraprakTuristë nga Malajzia e largët vizitojnë Xhaminë e Larme dhe Tetovën (VIDEO)
Artikulli tjetërFlorim Misini lufton për jetë