Ballina Aktualitet Lajme Ju kujtohet plaku i famshëm nga Allasheci i Likovës? Ja rrëfimi i...

Ju kujtohet plaku i famshëm nga Allasheci i Likovës? Ja rrëfimi i djalit të tij (VIDEO)

Një bisedë me disa pleq nga Allasheci dhe Llojani e publikuar në rrjetet sociale në vitin 2012 vazhdon të jetë hit i vazhdueshëm në internet. Tetova News ka vizituar Allashecin dhe ju sjellë rrëfimin e djalit të njërit prej pleqve të famshëm të internetit, deklaratat e të cilëve aktivizohen shumë gjatë fushatave elektorale në Maqedoni.

Video e pleqve nga Allasheci dhe Llojani e publikuar në vitin 2012:

Artikulli paraprakANALIZA: Një Luftë e re e Ftohtë me Rusinë detyron Japoninë të zgjedhë midis kampeve
Artikulli tjetërPatriku Irinej provokon sërish me deklaratat, fton serbët të kthehen në Kosovë