Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot moti parashikohet të jetë kryesisht me diell i ngrohtë. Temperatura maksimale do të jetë nga 19 në 25 gradë celsius. Do të fryjë era e dobët. Edhe në Shkup, moti do të jetë me diell dhe temperatura deri në 23 gradë.

Të enjten dhe të premten parashikohet që moti të jetë me rritje të reshjeve të shiut dhe stuhi të rralla. /SHENJA/

@tn.lajmelokale
@tetovanews