Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot do të jetë i vranët dhe me të reshura të kohë pas koheshme të shiut.

Në veri dhe në pjesët qendrore të vendit reshjet do të jenë më të dendura, ku pritet që të ketë 25 litër reshje shiu për metër katror.

Do të fryjë erë e lehtë, që do të forcohet paksa dhe do të shkaktojë rënie të temperaturave.

Temperatura do të lëvizë nga 8°C deri më 18°C.

@tn.lajmelokale
@tetovanews