Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Sot në Maqedoni moti do të jetë me diell dhe me vranësira, ndërsa në pjesën juglindore do të ketë kushte për reshje të shiut.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 5 deri 12 gradë Celsius, ndërsa ditore do të jetë në interval prej 16 deri 22 gradë Celsius.

Stabilizim i motit pritet që të ketë prej ditës së nesërme.

Artikulli paraprakTë rinjtë e vendeve të BE-së do të udhëtojnë falas me… tren
Artikulli tjetërSHBA: Teksasi dërgon trupat e Gardës në kufi me Meksikën