Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 3 deri 12 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës do të lëviz prej 20 deri 27 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm me temperaturë të mëngjesit deri 9 gradë ndërsa ajo e ditës deri 26 gradë Celsius./shn/

Artikulli paraprakQeveria e Zaevit i mbijetoi “lehtë” mocionit, VMRO larg numrave
Artikulli tjetërDimitrov dhe Kocias takohen sot në Ohër