Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Në mbarë vendin sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira mesatare, ndërsa në orët e pasdites vranësirat do të jenë më të theksuara.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz nga katër deri në 8 gradë Celsius ndërsa ajo e ditës nga 22 deri më 28 gradë Celsius.

Edhe në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm me temperaturë deri më 26 gradë Celsius.

Artikulli paraprakLexojini lajmet dy apo tre ditë më vonë, se gjithë të tjerët
Artikulli tjetërRusia, SHBA të përmbahet në veprimet ushtarake në Siri