Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti në Maqedoni do të jetë kryesisht me vranësira të ndryshueshme dhe i freskët. Në orët e pasdites priten reshje shiu.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej pesë deri 9 gradë, ndërsa e ditës prej 20 deri 23 gradë.

Në Shkup do të mbajë mot i ngjashëm, me temperaturë të mëngjesit deri 9 gradë, ndërsa e ditës do të arrijë deri 23 gradë./am/

@tetovanews