Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot pritet të jetë kryesisht me diell. Priten vranësira gjatë pasditës, kryesisht në perëndim dhe jug të vendit. Nuk p;rjashtohen as të reshurat lokale shiut dhe vetëtimat.

Temperatura do të lëvizë nga 4°C e deri më 12°C, në mëngjes, si edhe nga 20°C e deri më 27°C, gjatë ditës.

Pritet të fryjë erë e lehtë në drejtimin jugor, që do të forcohet paksa në veriperëndim.

Artikulli paraprakA duhet t’i lash dhëmbët çdo natë para se të flesh?
Artikulli tjetërArabia Saudite hap kinematë publike pas 40 vjetëve