Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell. Sipas Entit për Punë Hidrometeorologjike. temperatura do të lëvizë prej 24 deri në 29 gradë Celsius, kurse në Shkup temperatura do të arrijë deri në 28 gradë Celsius.

Javën që vjen pritet të kemi mot të ngrohtë me vranësira të kohpaskohshme, me kushte për të rreshura shiu dhe bubullima.

@tn.lajmelokale
@tetovanews