Ballina Aktualitet Lajme Parashikimi i motit

Parashikimi i motit

Në mëngjes po mban mot me diell dhe i ngrohtë. Metereologët parashikojnë që pasdite të shfaqen vranësira që mund të sjellin të reshura shiu.

Moti i paqëndrueshëm pritet në perëndim dhe verilindje të vendit.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga 6 deri në 14 gradë celsius, ndërsa ajo maksimale do të lëvizë nga 23 deri në 29 gradë celsius.

@tn.lajmelokale
@tetovanews