Ballina Aktualitet Lajme Shkrumbohet fabrika e riciklimit të mbetjeve në Tiranë (VIDEO)

Shkrumbohet fabrika e riciklimit të mbetjeve në Tiranë (VIDEO)

Fabrika është e përfshirë e gjitha nga zjarri, ndërsa disa makina zjarrfikëse kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Shkaqet e rënies së zjarrit janë ende të paqarta.

Me anë të një deklarate, policia njofton se fatmirësisht si pasojë e zjarrit të madh nuk ka asnjë person të lënduar, vetëm dëme të konsiderueshme materiale./tch/

Artikulli paraprakNë prag të takimit të pritshëm Trump-Kim Jong Un, Irani reagon ashpër
Artikulli tjetërNdahet nga jeta në moshën 49 vjeçare aktori i “Austin Powers”