Ballina Aktualitet Lajme Shqipëri, bëhet hi nga zjarri një makinë në Fier

Shqipëri, bëhet hi nga zjarri një makinë në Fier

Një makinë është bërë hi gjatë natës në fshatin Bishan të Fierit. Makina ishte një Audi A7 me targa italiane.

Policia ka shkuar në venin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Janë marrë në pyetje pronari dhe familjarët e tij për konflikte të ndryshme.

Po ashtu, po hetohet nëse zjarri mund të ketë qënë rastësi./sn/

Artikulli paraprakHungari, Orban fiton thellë, dy të tretat e mandateve
Artikulli tjetërThaçi, Haradinaj dhe Veseli sot në Koshare për homazhe