Ballina Top Lajm Tanket serbe drejt Kosovës?! (VIDEO)

Tanket serbe drejt Kosovës?! (VIDEO)

Në rrjetet sociale është shfaqur një video nga Serbia ku shihet  një tren mallrash që transporton një numër të madh tankesh, automjetesh të blinduara dhe makinerisë së rëndë, transmeton Tetova News.

Njerëzit që e regjistrojnë këtë video thonë se tanket po lëvizin në drejtim të Kosovës. A bëhet fjalë për ndonjë aktivitet të rregullt të ushtrisë serbe, apo për ndonjë stërvitje ushtarake, këtë do ta tregojë koha./TetovaNews

@tn.lajmelokale
@tetovanews