Ballina Aktualitet Lajme TELMA” publikoi mesazhe ku Trajko Veljanovski kërkon që të “fshihen” incizimet e...

TELMA” publikoi mesazhe ku Trajko Veljanovski kërkon që të “fshihen” incizimet e kamerave në mbrëmjen e 27 prillit (Video)

Në emisionin “KOD” e udhëhequr nga gazetarja Snezana Lupevska është publikuar video incizim ku shifen mesazhet e tij duke biseduar me shefin e sigurimit të parlamentint, deputetin Vesel Memedi si dhe Talat Xhaferin, njofton Lajm24.

Artikulli paraprakHurriyet shpjegon pse e kërcënoi Erdogani-Haradinajn
Artikulli tjetërE paparë! Kamera e fshehtë që ju bën të qeshni me lot! (VIDEO)