Ballina Aktualitet Lajme Temperatura deri më 31 gradë për festën e 1 majit

Temperatura deri më 31 gradë për festën e 1 majit

Mot i nxehtë me temperatura deri në 31 gradë Celsius, paralajmërojnë meteorologët për festën e 1 Majit.

Nga Enti për Punë Hidrometeorologjike informojnë se më 1 maj moti kryesisht do të jetë me diell, kurse në orët e pasditës do të ketë vranësira lokale dhe rreshje të mundshme të shiut të shoqëruara me vetëtima.

@tn.lajmelokale
@tetovanews