Ballina Aktualitet Reportazhe VIDEO/Shumë pamje nga Zhelina dhe Strimnica, 8 prill 2018

VIDEO/Shumë pamje nga Zhelina dhe Strimnica, 8 prill 2018

Shumë pamje nga Zhelina, 8 prill 2018
Strimnica:

Artikulli paraprakBie me të madhe shitja e veturave me naftë në Gjermani
Artikulli tjetërE tmerrshme/ Babai mban në kafaz për 20 vite djalin, arsyeja shokuese