Ballina Aktualitet Lajme Vjen ‘The Irishman’, filmi që ribashkon De Niron me Al Pacion dhe...

Vjen ‘The Irishman’, filmi që ribashkon De Niron me Al Pacion dhe Scorsese (VIDEO)

Kompania e filmave, Netflix ka shpenzuar plot 105 milion $ për të blerë të drejtat e filmit “The Irishman”.

Kjo shifër është kaq e madhe për një arsye: Në këtë film do të bëhen bashkë 5 aktorët më të mëdhenj të Hollwood-it.

Robert De Niro, Martin Scorsese, Al Pacino, Joe Pesci dhe Harvey Keitel do të luajnë sëbashku në “The Irishman”.

Ky pritet të kthehet në filmin më të shumëpritur të shekullit dhe do të jetë i mundshëm për t’u parë nga 93 milion ndjekës të kësaj platformë.

Tashmë kanë nisur edhe bisedimet në fillim me De Niron për të vendosur pagesën dhe më pas do të mbyllen kontratat me aktorët e tjerë./sn/

@tn.lajmelokale
@tetovanews