Ballina Argëtim Showbiz Duhet ta shihni klipin e fundit të Cardi B (VIDEO)

Duhet ta shihni klipin e fundit të Cardi B (VIDEO)

Cardi B feston një martesë dhe një varrim në klipin zyrtar të “Be Careful”.

Kënga është pjesë e albumit të fundit të reperes 25-vjeçare me titull “Invasion of Privacy”, transmeton Klan Kosova.

“Ishte një nga klipet më të vështira që kam bërë, sepse ishte në shkretëtirë, si në mes të askund dhe ishte shumë nxehtë”, tha Cardi.

Artikulli paraprakGramsh/ Breshëri sa një arrë shkatërron bujqësinë
Artikulli tjetërKaçanik, reshjet përmbysin lagjet (VIDEO)