Ballina Aktualitet Lajme Emri, takim i ri Dimitrov – Kocias

Emri, takim i ri Dimitrov – Kocias

Shefi i Diplomacisë maqedonase, Nikolla Dimitrov, sot do të realizoj tjetër takim me homologun e tij grek Nikos Kocias.

Dimitrov dhe Kocias sot edhe nesër do të mbajnë takimin e dytë të ministrave të punëve të Jashtme të vendeve të Ballkanit dhe grupin e Vishegradit, që zhvillohet në Sunio afër Athinës./am/

Artikulli paraprakAvioni luftarak më i mirë në botë kushton 216 milionë dollarë
Artikulli tjetërRoth kërkon që çështja e emrit të zgjidhet këtë vit