Ballina Aktualitet Lajme Filloi në Sofje takimi Zaev-Cipras

Filloi në Sofje takimi Zaev-Cipras

Ka filluar takimi I shumëpritur mes dy kryeministrave Zoran Zaev dhe Aleksis Cipras. Takimi mbahet në margjinat e e samitit “BE-Ballkani perëndimore në Sofje.

Artikulli paraprakParashikimi i motit
Artikulli tjetërTheresa May sot qëndron në Maqedoni