Ballina Aktualitet Lajme Gjendet në Nish të Serbisë 10-vjeçari nga Shkupi i shpallur i humbur

Gjendet në Nish të Serbisë 10-vjeçari nga Shkupi i shpallur i humbur

Fëmija 10-vjeçar nga Shkupi i cili ishte shpallur i humbur është gjetur në Nish të Serbisë. Rastin e ka paraqitur në policinë e Maqedonisë babai e tij 44-vjeçar.

Fëmija ishte shpallur i humbur më 7 maj. Policia nuk ka dhënë më shumë detaje për rastin. /SHENJA/

Artikulli paraprakTërhiqen nga përdorimi paratë e letrës me vlerë 10 dhe 50 denarë
Artikulli tjetërVizitorët rrezikohen nga tigrat (Video)