Ballina Bota Kush është njeriu misterioz me valixhe që e ndjek nga pas Putinin?...

Kush është njeriu misterioz me valixhe që e ndjek nga pas Putinin? (VIDEO)

Në paradën e sotme në Moskë që shënonte ditën e fitores së Presidentit rus, Vladimir Putin, u shoqërua nga një njeri misterioz me një valixhe

Pak metra prapa Putinit shkoi një njeri që shpesh e ndjek atë dhe valixhen e tij thuhet se përmban kodet bërthamore.

Putin para disa ditësh u përfol edhe makinën super luksoze.

Artikulli paraprakPlaçkitet “xhipi” i Beg Rizës, me të cilin u bartën armët e Grupit të Kumanovës (FOTO)
Artikulli tjetërKërcënimi i Trump: Irani do të ndeshej me pasoja të rënda nëse fillon prodhimin e armëve bërthamore