Ballina Bota Pamjet e frikshme të vullkanit (Video)

Pamjet e frikshme të vullkanit (Video)

Pamje e kapura nga helikopteri tregojnë shtrirjen e frikshme që mori llava gjatë shpërthimit të vullkanit në Havai. Më shumë se 1 800 banorë janë larguar nga shtëpitë e tyre pas shpërthimit të valës vullkanike. /SHENJA/

Artikulli paraprakPutin nis zyrtarisht mandatin e katërt si president i Rusisë
Artikulli tjetërTakohen Zaev dhe Ivanov, bisedojnë për guvernatorin e ardhshëm