Ballina Argëtim Showbiz Publikohet kënga më e re e gjashtë motrave Mustafa (VIDEO)

Publikohet kënga më e re e gjashtë motrave Mustafa (VIDEO)

Është publikuar projekti më i ri i gjashtë motrave Mustafa.

Kënga quhet “Bija e kusherina” dhe tashmë mund ta dëgjoni e shihni të plotë në youtube.

Teksti dhe muzika janë punuar nga Kreshnik Avdiu, orkestrimin e ka bërë Rrahman Kryeziu ndërkaq videoklipin e realizoi EMF Creative./Prive.al

Artikulli paraprakAdelina Ismaili publikon këngën e re “T’iqja” (VIDEO)
Artikulli tjetërPublikohet materiali i rrallë, AUDIO me disa shprehje të vjetra arvanitase