Ballina Aktualitet Lajme Shqipëri, krimet e rënda godasin një grup trafikantësh droge

Shqipëri, krimet e rënda godasin një grup trafikantësh droge

Krimet e Rënda kanë organizuar një operacion për goditjen e një grupi trafikantësh droge.

Mësohet se operacioni është kryer në të gjithë vendin ku dhe janë arrestuar disa persona. Detaje të tjera priten, pasi operacioni vijon ende, shkruan Top Channel.

Hetimet ndaj grupit të trafikantëve kanë nisur prej disa muajsh nga krimet e rënda. Më herët jashtë vendit është bllokuar një sasi e konsiderueshme hashashi.

Artikulli paraprak8 VJET NGA VRASJA E KOMANDANT KUSHTRIMIT
Artikulli tjetërTrump: Obama paguante për të liruar qytetarët amerikanë jashtë vendit