Ballina Aktualitet Lajme Shqipëri, momenti i arratisjes së 28-vjeçarit nga salla e gjyqit (VIDEO)

Shqipëri, momenti i arratisjes së 28-vjeçarit nga salla e gjyqit (VIDEO)

Pasi ka marrë vendimin e dhënë nga gjykata në sallën e Gjyqit, Mikel Kasaj ka kërcyer mbi tavolinën e të pandehurit, duke u larguar nga dera e gjyqtarit dhe jo dera kryesore e sallës.

Nga pamjet duket se policët shoqërues të burgut e ndjekin menjëherë, por Mikeli është “zhdukur” nëpër korridoret e gjykatës, dhe ka dalë menjëherë përjashta./TCH/

Artikulli paraprakRasti “Tanku”, Gruevski dënohet me dy vjet burg
Artikulli tjetërTakimi historik, Trump mendon shtyrjen. Pompeo ka ende shpresë