Ballina Argëtim Showbiz Si i fiton 1 milionë dollarë Kylie Jenner?!

Si i fiton 1 milionë dollarë Kylie Jenner?!

Ëndrra e çdokujt është që me një diçka fare të vogël të fitojë një pasuri të tërë. E ajo që e ka realizuar këtë ëndërr është më e vogla e klanit Kardashian, Kylie Jenner.

“D’Marie Analytics”, një firmë e cila studion rrjetet sociale në bazë të shifrave raporton se 20-vjeçarja Kylie Jenner ka zhvilluar një rrjet social të barabartë me 1 milionë dollarë për postim. Ku përfshihen më tepër se 137 milionë ndjekës përmes platformave të ndryshme si Instagram, Facebook, Snapchat dhe Twitter.

Ky raport i referohet gjithashtu postimeve që vlerësohen si të sponsorizuara, çka tregon marketingun solid të nënës së re.

Artikulli paraprakIntelektuali kumanovar kërkon nga Ali Zajazi të mos përzihet në kulturë, ja emri i tij! (Foto)
Artikulli tjetërProtesta anti Putin, qindra të arrestuar në 20 qytete ruse