Ballina Teknologji Biçikleta e së ardhmes me një mbushje përshkon 400 kilometra (VIDEO)

Biçikleta e së ardhmes me një mbushje përshkon 400 kilometra (VIDEO)

Duket si një film i James Bond dhe mund të kthehet në një sy tërheqës të vërtetë – motor elektrik Ethec , i cili u krijua në ETH Cyrih . Me baterinë 15 kWh ajo duhet të arrijë rreth 400 kilometra distancë, transmeton lajmi.net.

Artikulli paraprakSamiti Trump-Putin do të zhvillohet në Helsinki, më 16 korrik
Artikulli tjetërZAEV: LIDERËT E BE-SË I THANË PO MAQEDONISË