Ballina Sport Francë-Argjentinë, formacionet e super ndeshjes

Francë-Argjentinë, formacionet e super ndeshjes

Franca dhe Argjentina përballen ditën e sotme në çerfinalet e Kampionatit Botëror 2018.

‘Sky Sport’ ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave për ndeshjen që nis në orën 16:00.Argjentina (4-3-3): Armani, Mercado, Otamendi, Rojo, Tagliafico; Enzo Pèrez, Mascherano, Banega; Pavon, Messi, Di Maria.

Franca (4-3-3): Lloris, Pavard, Varane, Umtiti, L. Hernandez; Tolisso, Kantè, Pogba; Mbappè, Griezmann, Dembelè.

Artikulli paraprakVideo/ Bleona Qereti revoltohet në “Zonë e Lirë”: Hera e fundit që vij këtu
Artikulli tjetërPutin, vizitë në Serbi këtë vjeshtë