Ballina Aktualitet Lajme GURËT RRËSHQITËN NGA MALI, SHIKONI SI U KATANDIS AUTOBUSI (VIDEO)

GURËT RRËSHQITËN NGA MALI, SHIKONI SI U KATANDIS AUTOBUSI (VIDEO)

Në një prononcim për “BalkanWeb”, shoferi i autobusit ku ranë gurë të shkëputur nga mali në aksin Shëngjin-Lezhë ka treguar momentet e panikut që ka pësuar ai bashkë me pasagjerët.

Shoferi Pal Paci thotë se po transportonte punëtorë të një fabrike të peshkut dhe se ka 20 vite që punon si shofer, por nuk ka hasur në një fenomen të tillë.

Artikulli paraprakShkup, burri lajmëron se i ka humbur gruaja
Artikulli tjetërPutin: Sanksionet nuk do të frenojnë zhvillimin e Rusisë